Biografie

Jmenuji se Ivo Hilšer, je mi 26 let a za DJským pultem vystupuji pod nickem Dj Ivo Hilszek. DJingu se věnuji od svých 19ti let, kdy jsem se poprvé postavil za mixážní pult ve Wayland clubu v Brně. Zde jsem se pod křídly jednoho známého brněnského houseového DJ postupně začal učit míchat tracky do sebe tak, aby se publiku dostalo co nejlepšího zážitku, a to v podání komerční i nekomerční hudby. Po 4měsíční „zkušební lhůtě“ - během které jsem prokázal, že umím bavit lidi – jsem začal dostávat v tomto podniku pravidelné víkendové hraní. Dostal jsem tím příležitost vytvářet víkend co víkend skvělou atmosféru.

Po roce a půl aktivního hraní přišla nečekaná nabídka na post RESIDENTA v jednom z nejpřednějších brněnských klubů, v 7.nebi. Zde jsem dostal do režie úterní večery a posléze i hraní na vybraných víkendových akcích. V 7.nebi působím dodnes a řadím se mezi nejoblíbenější DJs tohoto klubu. Dnes se již angažuji také v pořadatelských aktivitách, a to jako PRODUKČNÍ 7.nebe při vytváření programů a sestavování line-upů.


Mě nejbližší hudební styly jsou HOUSE a ELEKTRO s prvky PROGRESSIVU a TECH-HOUSE. Své mixy se vždycky snažím udržet v tomto stylu. Výběr tracků se snažím přizpůsobit danému publiku…zkrátka, snažím se hrát tak, aby si lidé, kteří navštíví podnik, kde vystupuji, přišli na své a odcházeli spokojeni. Jedině tak totiž dokážeme společně vytvořit tu pravou atmosféru skvělého večírku - nezapomenutelné párty. Vidět ruce publika nahoře je velkou odměnou pro DJe, který tím získá zpětnou vazbu ohledně toho, jak se lidem líbí...


Vrcholem roku 2009 bylo hraní na Open-air party s názvem NOC BRNĚNSKÝCH RÁDIÍ, která se konala v areálu koupaliště Riviéra. Zde jsem si zahrál po boku takových DJs, jako je DJ Jerry, DJ Orbith, DJ Folteen i moderátorů radia Free.


Rok 2010 jsem odstartoval hraním na párty ENERGY s fenomenálními FILTERHEADZ a soustředil se na produkční činnost v 7.nebi.  Mimo toho se dostávám, číndál víc do podvědomí brněnských kluberů a častěji se objevuji na párty po boku zvučných jmen. Tak stejně tomu je i v roce 2011.


V roce 2012 pokračuji stále jako PRODUKČNÍ i jako RESIDENT v klubu 7. Nebe, kde pořádám pravidelnou párty  s názvem FAMOUS NIGHT, na kterou zavítal např.  Jacob van Hage /NL/, či večírek BACK2BACK, kde se objevují především méně známí, přitom zajímaví DJs. To je zárukou perfektní atmosféry každé této akce. Obě dvě párty jsou natolik úspěšné, že s nimi máme v plánu pokračovat i v průběhu roku 2013. Mimo jiné příjmám residentůru v klubu Bastila v Brně, kde dostávám do režie nedělní večírky, které oživuji svými houseovými sety.


Vystoupil jsem i po boku těchto zahraničních a tuzemských zvučných jmen:
Wippenberg /DE/, Jacob van Hage /NL/, Koen Groeneveld /NL/, Angy Kore /IT/, Lucca, Michael Burian, Filthy Funk Funk /UK/, Carlo Calabro /PL/, Ronski Speed /DE/, Laydee Jane, Bon Finix, Michal Poliak, Hydrophonic, Tobias Luke aka O.B.I. /DE/, Andrea Fiorino a mnoha dalších.

 

e oběvuji za djským pultem, jako jeho resident.